Bądź FIT. Zaplanuj swój trening z Mariuszem Czerkawskim

By | Maj 23, 2014

trening-z-mariuszem-czerkawskim

Trening ze znanym hokeistą – poradnik fitness Mariusza Czerkawskiego.

„Bądź FIT. Zaplanuj swój trening z Mariuszem Czerkawskim” to unikalna publikacja, będąca połączeniem dziennika, poradnika oraz planu treningowego dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nowa książka Mariusza Czerkawskiego ukaże się 30 kwietnia nakładem Wydawnictwa Burda Książki.

Książka „Bądź FIT” przeznaczona jest dla każdego, kto – niezależnie od płci i wieku – pragnie prowadzić zdrowy tryb życia i dbać o formę. Choć w dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważna dla zdrowia fizycznego i psychicznego jest aktywność ruchowa, coraz więcej osób żyje w pośpiechu i nie ma czasu lub chęci na regularne ćwiczenia. Mariusz Czerkawski, znany m.in. jako gwiazda hokeja i miłośnik golfa, przekonuje, że na sport mogą sobie pozwolić wszyscy. Aby być fit, nie trzeba bowiem wyciskać z siebie litrów potu na siłowni, nie są też do tego potrzebne boiska ani sale ćwiczeń. Wystarczą wycieczki piesze lub rowerowe, basen, albo mata do ćwiczeń we własnym pokoju.

W swoim poradniku Mariusz Czerkawski zawarł prezentacje konkretnych ćwiczeń i aktywności w ramach takich dyscyplin, jak bieganie, sporty wodne czy zimowe, proponując za każdym razem opcję „indywidualną” i „rodzinną”. Sporty uprawiane w większym gronie są bowiem wyjątkową zabawą, a zaangażowanie dzieci w gry zespołowe pozwala wpajać im pozytywne postawy i cechy charakteru. Autor przygotował również propozycje profesjonalnych treningów na różnym poziomie zaawansowania, które w zależności od potrzeby pomogą zwiększyć wytrzymałość, wyrzeźbić ciało, pozbyć się nadmiarowych kilogramów, czy też nabrać siły lub objętości mięśni. Czytelnicy znajdą w książce miejsce na własne notatki oraz dziennik, który można zacząć prowadzić w każdym momencie i który stanie się motywacją do regularnych ćwiczeń. Wystarczy zrobić pierwszy krok z Mariuszem Czerkawskim, by odkryć radość i satysfakcję płynącą z „bycia FIT”.

O autorze:

Mariusz Czerkawski – urodzony 13 kwietnia 1972 roku w Radomsku. Wychowanek GKS-u Tychy, laureat „Złotego kija” dla najlepszego zawodnika polskiej ligi. Jako dziewiętnastolatek zadebiutował w lidze szwedzkiej, a już niespełna trzy lata później wystąpił w swoim pierwszym meczu w NHL. Reprezentował w niej barwy pięciu klubów. Rozegrał w najlepszej lidze świata prawie 800 meczów, w których zdobył 223 bramki. W 2000 roku został wybrany do Meczu Gwiazd NHL. W reprezentacji Polski wystąpił 42 razy i strzelił 24 gole. Wystąpił także na Igrzyskach Olimpijskich w Albertville. 20 lipca 2012 roku w Londynie biegł w sztafecie z ogniem olimpijskim. W 2012 roku nakładem Wydawnictwa Burda Książki (dawniej G+J Książki) ukazała się jego książka „Mariusz Czerkawski. Życie na lodzie”.

Dane wydawnicze:
Autor: Mariusz Czerkawski, tytuł: „Bądź FIT. Zacznij swój trening z Mariuszem Czerkawskim”, Wydawnictwo Burda Książki, ISBN 978-83-7778-613-0, cena: 34,90 zł, format 165 x 208 mm, liczba stron: ok. 200, oprawa twarda, data premiery: 30 kwietnia 2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *